Що таке настоянка болиголова

2024 0 Comments

Зміст:

Болиголов настоянка в домашніх умовах інструкція застосування, відгуки

Болиголов є високим рослиною, яке своїм виглядом схоже на морквину або петрушку. Рослина отруйна, тому важливо вміти його відрізняти від домашніх культурних овочів. З болиголова роблять спеціальні настої і настойки, які допомагають при різних захворюваннях. Але важливо строго дотримуватися всі тонкощі приготування кошти, щоб правильно його приготувати і не отруїти організм.

Про рослину

Рослина являє собою бур’ян, який росте на всіх городах, біля будинків та на луках. Якщо домашня тварина його з’їсть занадто багато, воно може отримати сильне отруєння. Надземна частина болиголова складається з таких речовин:

  1. Отруйних алкалоїдів, яких в рослині до одного відсотка;
  2. Ефірних масел і кавової кислоти;
  3. Провітаміну А і вітаміну С;
  4. Каротину і дубильних речовин.

Сильно токсичний алкалоїд кониин викликає в організмі синтез імуноглобулінів, які знищують ракові клітини.

Настоянка болиголова зупиняє ріст пухлин. Але нею сильно захоплюватися не варто, щоб не спровокувати розвиток зворотного ефекту.

Засіб можна приготувати самостійно в домашніх умовах, або ж купити в аптеці.

Що говориться в анотації до препарату?

Інструкція по застосуванню настойки болиголова говорить наступне:

Інструкція до настоянці болиголова настійно рекомендує перед початком лікування проконсультуватися з лікарем, а також проводити терапію під його ретельним контролем.

Для очищення організму можна 14 днів пропити лляної відвар. Для цього залийте склянку насіння льону трилітрової банкою гарячої води. Протомитися настій на водяній бані протягом двох годин. Трохи остудивши, пийте замість чаю. У день рекомендується випивати по одному літру льняного відвару.

Лікування раку болиголова

Болиголов володіє потужним протипухлинною і імуностимулюючу дію, завдяки чому його використовують для лікування онкологічних захворювань різного характеру. Для приготування лікарських засобів використовують повністю вся рослина. Заготовляють його в перші два літніх місяці. Вчасно цвітіння збирають листя і ще не дозрілі до кінця насіння в парасольках.

Для лікування раку грудей, шлунка і простати використовують сік з листочків рослини, а також настоянку болиголова.

Боротьба з раком за допомогою методики Тищенко

Терапія починається з прийому невеликих доз настоянки, завдяки чому дуже рідко виникають побічні явища. У склянці води розбавляється спочатку 1 крапля настойки. На другий день – 2 краплі, на третій – 3 краплі і так далі. 14 крапель потрібно розводити в 250 мілілітрах води. З 26 крапель потрібно розводити вже в 300 мілілітрах рідини. Поступово доза доходить до 40 крапель.

Препарат потрібно пити раз на день за 60 хвилин до прийому їжі, найкраще вранці. Дійшовши до 40 крапель, доза поступово зменшується.

Щоб повністю зцілиться від захворювання, рекомендується пройти кілька таких курсів лікування настойкою.

Для дуже слабких людей досить пити всього 15 крапель. Лікування також проводиться у вигляді поступового підвищення і зниження кількості крапель.

Якщо вчасно лікування відбувається відторгнення організмом настойки, потрібно спробувати випити ліки на одну краплю менше, ніж потрібно.

Якщо хворому стало краще, потрібно зупинитися на тій дозі, яка привела до поліпшення стану.

Боротьба з раком за допомогою методики Єрмольчик

Методика Єрмольчик рекомендує настоянку розбавляти відварами з солодки, материнки або вівса. Відвар потрібно брати в кількості 50 мілілітрів.

Для лікування важкої форми хвороби, настойку приймають шість разів на добу. Починаючи з шостої ранку до вісімнадцятої години, п’ють препарат через кожні три години. Останній прийом доводиться на восьмій годині вечора. Перші чотири дні терапії потрібно пити по одній краплі, такі чотири дні – по дві краплі і так далі до досягнення п’яти крапель за один прийом. Потім рекомендується пити по 5 крапель шість разів на добу до одужання.

Для лікування міоми рекомендується проводити спринцювання з болиголова. У 50 мілілітрах трав’яного відвару розводять 5 крапельок настойки і проводять процедури.

Що робити після закінчення курсу?

Після кожного курсу лікування болиголова важливо пити відвари з інших трав. Для відновлення формули крові рекомендується вживати відвар з материнки. 45 грам сухої сировини залийте півлітра води. Прокип’ятіть і дайте настоятися в термосі протягом 12 годин. Через деякий час процідіть, і пийте настій три рази на добу по 50 – 100 грам. Для смаку можна додати трохи меду.

Для виведення отрут з організму і відновлення судин можна пропити курс відвару з шипшини і хвої. 5 ложок хвої змішайте з 3 ложками ягід. Залийте 700 мілілітрами води. Проваріть десять хвилин і дайте настоятися в термосі протягом 12 годин. Через деякий час процідіть, і виспівує не більш півтора літра в день замість чаю.

Готуємо кошти на основі болиголова

У домашніх умовах можна приготувати настоянку з болиголова на основі спирту або води.

Особливості приготування настоянки

Якщо для приготування кошти ви вирішили взяти суху траву потрібно 30 грам сировини і 500 мілілітрів горілки.

Якщо настоянка готується зі свіжих суцвіть і листочків, рослиною заповнюється третя частина банки. Потім до самого верху заливають горілку.

Якщо препарат готується із зелених насіння, суцвіттями заповнюють половину банки, і до самого верху заливають зверху спирт.

У будь-якому випадку настоянка настоюється протягом двох – трьох тижнів в темному і прохолодному містечку. Потім її проціджують, розливають в герметичні тари і приймати згідно з вимогами доктора, враховуючи особливості організму і характер захворювання.

спиртова настоянка

5 грам свежесорванной трави рослини помістіть в банку. Залийте до самого верху горілкою. Щільно закрийте кришкою і настоюйте прохолодному місці протягом трьох тижнів. Замість горілки можна взяти спирт. Готову настоянку можна зберігати не більше трьох років в холодильнику.

Приймати в перший день лікування по 5 крапель, на другий по 6, на третій по 7, і так далі до досягнення 30 крапель. Потім дозування потрібно по одній краплі щодня зменшувати. Пити за півгодини до їжі вранці.

Засіб потрібно розводити водою: до 13 крапель розлучається половиною склянки рідини, а до 30 – цілим склянкою води.

водна настоянка

Хворим, яким не можна пити спиртні препарати можна приготувати настоянку з болиголова на воді.

5 грам подрібненої сировини залийте склянкою гарячої води. Помістіть засіб в термос і добре закрийте його. Дайте настоятися протягом 12 годин. Через деякий час процідіть, і пийте за 60 хвилин до прийому їжі. Пити потрібно спочатку по чайній ложці поступово збільшуючи дозування до столової ложки.

Водний настій можна зберігати в готовому вигляді в холодильнику не більше 48 годин.

Отрута з болиголова в організмі не накопичується. Він виводиться протягом 15 годин. Для швидкого виведення токсинів рекомендується вживати якомога більше продуктів, багатих на пектин. Також для збагачення організму білком важливо їсти м’ясо, рибу, молочні продукти і крупи.

Коли не можна пити настоянку?

Настоянка болиголова застосування має різний. Тому потрібно також знати і протипоказання до застосування.

Засіб заборонено застосовувати при захворюваннях нирок, серцево-судинної системи, при епілепсії, зниженому тиску і в період вагітності.

Дуже обережно потрібно приймати настоянку людям, хворим панкреатитом. Якщо 30 крапель препарату надають хворобливі відчуття в підшлунковій залозі, рекомендується дозу зробити меншою.

Не слід настоянкою болиголова лікувати захворювання у дітей, так як вона складається з отруйної рослини.

Якщо сталося отруєння організму болиголовом, необхідно випити потрібну кількість активованого вугілля, промивання шлунка водою з марганцівкою.

За яких ще захворюваннях застосовується настойка?

Крім лікування раку настоянка болиголова використовується для лікування таких захворювань:

  • Для терапії підвищеного тиску рекомендується пити по дві крапельки настоянки, розведених у воді. Прийом здійснюється чотири рази на день протягом двох – трьох місяців;
  • Для лікування запорів рекомендується пити по 10 крапель кошти на склянку води. Прийом здійснюється вранці натщесерце та ввечері перед прийомом їжі;
  • Для лікування полюцій призначається 2 краплі, розведених в чверті склянки води. Приймати чотири рази на добу протягом двох місяців;
  • Для лікування порушень в менструальному циклі проводиться очищення організму від шкідливих речовин за допомогою льняного відвару. Потім п’ють настойку болиголова в дозуванні, яку підкаже лікар.

Настоянку застосовують не тільки всередину, але і зовнішньо. У ній змочують тканину і прикладають до хворих місць при захворюваннях суглобів.

Для лікування подагри, ревматизму і тромбофлебіту сухі або свіжі листочки рослини загортають в тканину, потім обдають окропом і примотують до хворих місць чотири рази на добу.

Мазь з болиголова

Відгуки пацієнтів говорять про те, що хороші результати дають не тільки лікувальні настойки, але і мазь з болиголова.

Мазь готуватися наступним чином:

  1. Залийте 30 грам подрібненого сухого рослини соняшниковою або оливковою олією (100 мілілітрах). Добре збовтайте і поставте в холодильник на 14 днів. Через деякий час процідіть;
  2. Підігрійте на плиті ще 100 мілілітрів масла. Поступово введіть в нього подрібнений віск зі свічки. Постійно помішуючи, добийтеся однорідності і білого відтінку. Потім трохи остудіть масло;
  3. Змішайте настоянку на маслі з воскової масою.

Готову мазь використовують для лікування зовнішнього та внутрішнього раку. Засіб потрібно наносити безпосередньо на уражені ділянки тіла. Запам’ятайте, що на шиї і голові мазь можна тримати не більше двох годин.

Болиголов у вигляді мазі використовується також для лікування порізів, опіків і тріщин при геморої.

Як відгукуються пацієнти про рослину?

Вивчивши уважно відгуки хворих можна зробити висновок, що настоянки і інші засоби на основі болиголова одним допомогли, а іншим ні. Можливо, не всі пацієнти дотримувалися рекомендації з приводу приготування та застосування. Болиголов не є панацеєю, він добре зарекомендував себе як допоміжний засіб. Настоянка на його основі повинна застосовуватися разом з іншими видами лікування. Тільки комплексна терапія допоможе вилікувати захворювання.

Існують відгуки людей, які хворі на рак, а також тих, хто успішно зміг його перемогти. Пацієнти діляться своїми позитивними враженнями, про те, як настойка з болиголова допомогла впоратися з останніми стадіями захворювання. Важливо без консультації лікаря не вдаватися до самостійного лікування настоянкою.

Крім позитивних вигуків існують і негативні відгуки. Їх також потрібно враховувати при вирішенні почати лікування настоянкою.

Тепер ви знаєте, що таке настоянка болиголова, коли вона застосовується і як готується. Не слід починати лікування без консультації з лікарем.

Схожі статті

Настоянка болиголова: як приготувати, застосовувати і зберігати

Враховуючи токсичність рослини і загрозу отруєння при його збиранні, можливо, краще відразу купити готовий препарат. Фабрична настоянка болиголова на спирту також готується зі свіжої сировини, так як висушене або залежане сировину змінює свої властивості і для застосування в спиртовій настоянці не годиться.

Якщо придбана готова настоянка болиголова застосування її, рекомендації по способу прийому і дозування при різних захворюваннях містить інструкція по застосуванню.

Основними показаннями до прийому може служити:

  • головний біль, у тому числі мігрень;
  • вовчак червоний системний;
  • грибкові ураження нігтів;
  • артрити і артрози;
  • епілепсія;

Залишається питання як застосовувати суху сировину? З висушеного рослини болиголова готують в основному відвар для зовнішнього застосування. Його використовують у вигляді компресів, тампонів, для місцевого знеболювання та бактерицидної дії.

Крім того, у продажу можна знайти масло і мазь з болиголова. Олійну витяжку найчастіше застосовують для просочування тампонів, які використовують для лікування гінекологічних захворювань, а мазь — при фіброзних розростаннях тканин молочної залози.

В даний час навіть таке захворювання, як рак не означає, що пацієнту винесено смертельний вирок. Способів боротьби з грізною недугою велика кількість, потрібно використовувати всі шанси, в тому числі і настойку болиголова, застосування якої значно підвищує їх на шляху до подолання хвороби і повного одужання.

Що лікує настоянка — застосування

Загальноприйнята інструкція не завжди може надати ефект при лікуванні. Для деяких людей норми в 40 крапель можуть бути небезпечними, тому до лікування необхідно підходити з урахуванням індивідуальних особливостей організму і тільки після консультації з лікарем.

Сьогодні затребувана більш безпечна і проста методика. При вживанні настойки необхідно довести дозу до 15 крапель і зупинитися на цьому кількості. Курс лікування повинен становити не менше 4 і не більше 6 місяців, відповідно до індивідуальної переносимості ліків. Ефект методики очевидний вже після перших тижнів застосування, але для його посилення потрібно в комплексі застосовувати і інші трави, без входять в їх склад отруйних компонентів. Прийом чергують.

При лікуванні раку рослина приймають в комплексі з іншими травами. Хороший ефект показав такий рецепт: 2 ст. л. ялинових голок залити 1 ст. окропу, настоювати 1 годину, процідити. Пити натщесерце за 30 хвилин до їжі 1/3 склянки 3 рази на день. Хвойний відвар чергують з прийомом настою болиголова (вранці, вдень і ввечері).

Полегшити стан хворого на рак допоможе і такий рецепт: 1 ст. л. подрібненої трави материнки залити склянкою окропу, настояти протягом години, процідити. Вживати вранці за 30 хвилин до першого прийому їжі по 1/3 склянки при триразовому прийомі. Потрібно чергувати вживання материнки з настоєм болиголова наступним чином: 2 рази – материнку, 1 раз – болиголов.

Лікування раку може допомогти наступний спосіб: звіробій у кількості 1 ч. л. залити склянкою крутого окропу і настоювати 1 годину. Приймати по 1/3 склянки за 30 хвилин до їжі 3 рази на добу.

Під час і перед лікуванням настоянкою болиголова не можна вживати в їжу кисломолочні продукти, цитрусові, квашену капусту, міцні чаї. Добре поєднується з болиголовом при лікуванні мастопатії настоянка коріння шабельника. Вранці можна приймати болиголов, а решта 3 рази протягом дня – настоянку шабельника. Можна використовувати такі трави, як омела, софора, матка борова.

Аденому простати можна вилікувати, використовуючи в лікуванні не тільки болиголов, але і трави звіробою, аїр та збір чаги. Лікувати простатит бажано, використовуючи схему з чергуванням прийому таких трав, як червоний корінь, збір аїру, звіробій, мучниця. Позбутися від геморою і варикозного розширення вен допоможе кінський каштан.

Застосування ліки, яке приготовлено з болиголова плямистого, врятувала багато життів. Небезпечні та отруйні алкалоїди, що містяться в рослині, в певних дозах надає цілющу дію на організм. Настоянка або екстракт допоможе при раку на різних стадіях.

Болиголов застосовується для лікування при раку легенів, шлунка, щитовидної залози, дванадцятипалої кишки, мозку і молочних залоз. При онкології це незамінний рослина, яка допоможе позбавитися від злоякісних пухлин і метастаз.

Ця настоянка знайшла своє застосування не тільки для жінок, а й для чоловіків. Це незамінний засіб при простатиті, при злоякісних пухлинах передміхурової залози.

Болиголов має спазмолітичну дію, втамовує больові відчуття при головному болю або інших локалізаціях біль, допомагає при хворобі Альцгеймера, при епілепсії, хореї, коклюші.

Імуностимулюючу дію дає можливість використовувати настоянку при вовчанці, ревматоїдному артриті. Також вона застосовується для лікування серйозних інфекційних захворювань – туберкульозу, сифілісу, які важко піддаються терапії і вимагає тривалого терміну реабілітації.

Як приготувати засіб для лікування

Болиголов плямистий застосовується для лікування великої різноманітності хвороб лише у вигляді настойки або екстракту. Така форма ліки допоможе зберегти найбільше корисних речовин, які містяться в суцвіттях, листі і насінні рослини.

Полегшити стан хворого на рак допоможе і такий рецепт: 1 ст. л. подрібненої трави материнки залити склянкою окропу, настояти протягом години, процідити. Вживати вранці за 30 хвилин до першого прийому їжі по 1/3 склянки при триразовому прийомі. Потрібно чергувати вживання материнки з настоєм болиголова наступним чином: 2 рази — материнку, 1 раз — болиголов.

Під час і перед лікуванням настоянкою болиголова не можна вживати в їжу кисломолочні продукти, цитрусові, квашену капусту, міцні чаї. Добре поєднується з болиголовом при лікуванні мастопатії настоянка коріння шабельника. Вранці можна приймати болиголов, а решта 3 рази протягом дня — настоянку шабельника. Можна використовувати такі трави, як омела, софора, матка борова.

Аденому простати можна вилікувати, використовуючи в лікуванні не тільки болиголов, але і трави звіробою, аїр та збір чаги. Лікувати простатит бажано, використовуючи схему з чергуванням прийому таких трав, як червоний корінь, збір аїру, звіробій, мучниця. Позбутися від геморою і варикозного розширення вен допоможе кінський каштан.

Настоянка з рослини болиголова – це ефективний засіб, який може побороти навіть серйозні захворювання. Про те, як приготувати настоянку болиголов, від яких хвороб і недуг болиголов ефективний, а також протипоказання, інструкція і правильне лікування настойкою — нижче.

Болиголов (омега) – це дворічна рослина, що належить до сімейства Зонтичні. Середня довжина стебла рослини – 90 див. Стебло у трав’янистої рослини гіллясте і на ньому розташовані листочки, схожі на петрушку. На верхівці у нього розташовані квіточки, зібрані парасольками. Трава починає цвісти у червні і має неприємний запах, якщо розтерти її в руці.

Для приготування ліків використовують стебло, листя і квіточки. Заготовляють їх на самому початку періоду цвітіння. Потрібно завжди пам’ятати, що рослина отруйна і вкрай небезпечно. До складу його входить конін — це один з найбільш отруйних алкалоїдів. Також небезпечними є конгидрин, метилкониин і коницеин.

Рецепти

Приготувати це зілля можна самостійно в домашніх умовах. Є кілька народних рецептів і зараз ми їх розглянемо. Нижче представлена інструкція.

Готуємо спиртовий розчин 50 градусів. Розбавляємо 96% спирт чистою холодною дистильованою водою. Ллємо спирт маленькою цівкою, воду постійно перемішуємо. Обов’язково потрібно наливати спирт у воду, а не воду в спирт.

Готовий спиртовий розчин перевіряємо спиртомером. Повинно бути не менше 45-50 градусів.

Їдемо ближче до чинного корівникам, де дуже багата і удобрений грунт, або шукаємо його по берегах річок і водойм.

На місці спиртовий розчин наливаємо у банку. Якщо настойки необхідно багато (спринцювання, клізми, компреси тощо) тоді в3 л. банку наливаємо 1,5 літра готового спиртового розчину 50гр., беремо з собою ножиці і йдемо на збір Болиголова. Для одного курсу 1-40-1, досить 40мл. настоянки, якщо необхідно приймати тільки перорально – досить банки 0,5 літра.

Що б не помилитися при зборі Болиголова, необхідно точно визначити, що ви збираєте саме Болиголов Плямистий.

Стебло Болиголова вкрите сизим нальотом. Якщо стерти наліт, то на стеблі добре видно червоно-бурі плями.Корінь схожий на моркву, білого кольору.

Якщо розтерти в руках квітки і листя Болиголова, то на пальцях залишиться неприємний мишачий запах. Квітки дрібні.

Для приготування настоянки нам знадобляться квітки і листя 50х50.

Збір Болиголова починають під час цвітіння, у нас на Алтаї це кінець червня, початок липня.

Нарізаємо квітки і листя болиголова відразу в банку зі спиртовим розчином. Робити це потрібно відразу ж, тому що через 20-30 хвилин після збору, всі потрібні нам речовини починають перегорить і сировина стає з часом марним.

Заповнюємо банку Болиголовом на 70%, Решта простір заливаємо спиртовим розчином. Наполягаємо в темному, прохолодному місці 21 день. Банку з настойкою необхідно струшувати кожен день. Через 21 день настойку необхідно процідити і зберігати в темному прохолодному місці. Термін придатності настоянки 2-3 роки.

Є показова історія з мого особистого життя, як нам вдалося вилікувати мою бабусю від раку легені 4-й стадії настоянкою болиголова, про це читайте тут ? Лікування РАКУ – Болиголов .

ВАЖЛИВО – Велика, разова доза настоянки (150мл.), дуже небезпечна для житті людини, і може привести до летального результату. Ви повинні бути обережні, щоб випадково не нашкодити життя своїх близьких. Зберігайте настойку в темному прохолодному, важкодоступному для літніх, плоховидящих, що п’ють, а так само неадекватних людей, і дітей.

  • ендометріозу;
  • маститу;
  • поликистода;
  • фибриомы.
  • геморою;
  • тромбофлебіту;
  • варикозу;
  • артеросклерозу.
  • ревматизм;
  • артрит;
  • остеохондроз;
  • артроз;
  • подагра.

Корисні властивості цілющого засобу

Настоянка, яка приготована з болиголова плямистого, володіє різними якостями, що дозволяє її використовувати при лікуванні багатьох хвороб.

Корисні властивості екстракту:

  • протипухлинний;
  • ранозагоювальний;
  • розсмоктуючі;
  • антисептичну;
  • спазмолітична.

При лікуванні спостерігається виражений заспокійливий ефект. Людина стає більш урівноваженою, сон – спокійніше.

Ліків надає імуностимулюючу дію. Після курсу лікування підвищуються захисні функції організму, він краще бореться з вірусами, бактеріями, інфекціями. Сезонні епідемії простудних захворювань для людини, який брав настоянку, проходять непомітно.

Болиголов найбільше цінується за свою протипухлинну дію. Він здатний подавити ріст і позбавити від раку на будь-яких стадіях, навіть коли в тілі людини розсунулися метастази. Також ліки застосовується при доброякісних новоутвореннях.

Отруйна рослина часто застосовується як болезаспокійливий або спазмолітик. Також це прекрасний протисудомний засіб.

Настойка болиголова приготування і застосування при раку

Так як трава болиголов має отруйні властивості, лікування має відбуватися під суворим контролем лікаря. При передозуванні ліків на його основі можуть спостерігатися блювання, запаморочення, печіння у роті, параліч і навіть зупинка серця. До лікування цієї травою необхідно ставитися з великою обережністю. Якщо з’явилися симптоми отруєння, необхідно відразу викликати блювання у потерпілого, очистити кишечник і в терміновому порядку викликати “швидку допомогу”.

Лікуванням настоянкою болиголова не слід захоплюватися людям, які мають:

  • ниркову недостатність;
  • індивідуальну непереносимість;
  • вагітність;
  • гіпертонічні захворювання.

Якщо при прийомі всередину рослина викликає дискомфортні відчуття або порушення роботи органів травлення, необхідно зменшити дозування. Якщо симптоми дисфункції організму не припинилися, не варто приймати ліки. Зважаючи отруйних властивостей рослини при його збиранні і зберіганні необхідно дотримуватися правил безпеки.

Настойка болиголова дуже токсична і не завжди безпечний засіб. Тому до лікування за допомогою даного ліки потрібно підходити з усією серйозністю і відповідальністю, щоб не нашкодити собі.

Екстракт рослини протипоказаний для таких категорій:

  • літніх людей;
  • маленьких дітей;
  • коли людина сильно ослаблений від хвороби;
  • вагітним і жінкам, які годують груддю;
  • після хірургічного втручання.

Також болиголов не можна приймати при серйозних проблемах з печінкою. Цей орган виводить з організму небезпечні отрути, що в цьому випадку неможливо.

При непереносимості екстракту можуть спостерігатися побічні дії:

  • порушення слуху, зору;
  • запаморочення;
  • людини сильно нудить;
  • зіниці очей розширюються.

При сильному отруєнні можуть з’явитися судоми, параліч кінцівок, втрата свідомості.

Якщо ви вирішили зайнятися лікуванням за допомогою настойки болиголова, підійдіть до цього питання дуже серйозно, щоб уберегти себе від негативних наслідків. Але якщо все зробити правильно – можна зцілитися і забути про рак або інших хворобах.

12:42, 28 листопада 2011 1 0 450

Настоянки дуже ефективний народний засіб лікування і профілактики захворювань. Вважаю, що в кожній сім’ї необхідно мати набір настоянок згідно із захворюваннями і расположенностью до них. Настойка болиголова користується великою популярністю у народній медицині. В основному вона застосовується для профілактики і лікування доброякісних пухлин. Це мастопатія, міома матки, аденома передміхурової залози.

Як можна приготувати настоянку болиголова в домашніх умовах? Для цього треба на початку червня зібрати молоді пагони і суцвіття рослини. Зібрану траву треба подрібнити і отриманою масою наповнити на 1/3 літрову банку. Залити банку доверху чистим спиртом, а краще хорошою горілкою, щільно закрити і поставити на два тижні в темне прохолодне місце. Настоянку періодично збовтувати. При необхідності можна приймати настоянку вже на третій день.

Як приймати настоянку болиголова при пухлинах?Приймати настоянку треба один раз на добу за годину до їжі, за наступною схемою: в перший день — одна крапля; другий день — два і так далі, щодня збільшуючи дозу на одну краплю; і так довести до максимальної дози — 40 крапель.

Якщо у процесі лікування з’являється нудота, запаморочення, загальна слабкість, значить сталася передозування. У цьому випадку необхідно відразу ж припинити збільшення дози і знизити її знову до однієї краплі в день. Потім знову збільшуючи її щодня на одну краплю, довести до максимальних — 40 крапель.

Настоянку необхідно приймати розбавивши водою: 1-13 крапель в 100мл води, 13-26 крапель в 150 мл води, 26-40 крапель на 200 мл води. Для людей дуже ослаблених, щоденну дозу збільшують по 1 краплі до 15-18 крапель, а потім необхідно перейти на зниження дози прийому.

При раку

Найбільше болиголов відомий у боротьбі з раком. Його властивості настільки сильні, що можуть полегшити хворобу, продовжити життя або навіть вилікувати рак повністю. Неодноразово було доведено дію рослини навіть при самих запущених стадіях раку.

Настоянка на листках болиголова здатна вилікувати рак шлунка, простати і молочної залози. Від раку її потрібно приймати по 2 краплі, розведені у воді 3 рази в день. Лікування пройде більш плідно, якщо використовувати настоянку від раку комплексно з іншими препаратами, тоді настоянка болиголова дійсно ефективна. Також її властивості допомагають розсмоктуватися доброякісним пухлинам і припиняють процес перетворення пухлин раку в злоякісні.

У гінекології

У гінекології також активно застосовується настоянка болиголова. Застосування лікарського засобу допомагає від таких жіночих захворювань, як:

  • фіброма;
  • міома матки;
  • кістозні освіти;
  • запалення статевих органів;
  • ерозія;
  • ендометріоз.

Для жінок з такими захворюваннями, настоянка болиголова (омега) просто необхідна. Не варто недооцінювати її властивості або боятися її отруйних речовин. Він володіє сильним розсмоктуючою і протипухлинною дією. Ліки добре перешкоджає запаленню, знеболює, зупиняє і виліковує хворобу повністю.

Щоб лікування подіяло, приймати ліки потрібно 40 днів. Причому починати лікування з однієї і закінчувати 39 краплями. А потім, навпаки — 39, 38, 37 і т. д. Тому жінки, які приймають болиголов, можуть забути про гінекологічних захворюваннях. Лікування проходить ефективно.

При варикозі

Варикозне розширення вен – саме відомо і часто зустрічається захворювання у людей похилого віку. Настойка болиголова при місцевому застосуванні здатна вилікувати цю недугу. Щоб лікування було ефективним, потрібно втирати настоянку в хворі місця на ногах 3-4 рази в день і зовсім скоро буде видно результат.

Рецепти

Існує багато різних способів, як приготувати настоянку болиголова в домашніх умовах. Для її приготування використовують всі частини рослини. Використовуючи чітку інструкцію, можна приготувати сильне ліки від багатьох недуг.

Щоб приготувати настоянку для лікування з квітів, листя і насіння необхідно взяти всі складові в рівних частинах. Прийнята за основу така рецептура: взяти інгредієнти в пропорції 2:4, де 2 частини – це суха суміш, 4 – 90%-ний спирт, змішати і настоювати протягом 2 тижнів, після чого процідити. Приймають спиртові настоянки з водою.

З застосуванням такої рослини, як болиголов, настоянка на горілці готується наступним чином. Суміш з складових в кількості 50 г залити склянкою горілки. Ліки настоюють протягом 2 тижнів, періодично збовтуючи, після чого проціджують і приймають як спиртову настоянку. Для цього рецепта краще брати суміш свіжих частин рослини.

Інструкція виготовлення водної настойки болиголова – найдоступніший спосіб приготування ліків. Для цього беруть 30 г сухої трави і заливають 500 мл окропу, настоюють у темному місці 10 днів, проціджують. Зберігають настойку в темному прохолодному приміщенні не більше 5 днів. Як приймати таку настоянку? У вигляді компресів або внутрішньо перед їжею, також її можна використовувати для промивання хворих очей і протирання уражених ділянок шкіри.

До лікування такими видами настоянок потрібно підходити дуже обережно. Не можна використовувати спиртові настоянки для лікування відкритих ран, давати їх дітям. Неефективним лікуванням буде і прийом водяній настоянки, якщо ігнорувати інструкцію по застосуванню. Вказівка щодо зовнішнього застосування спиртної настоянки передбачає можливість втирання в проблемні місця 1-2 рази на день. Внутрішнє застосування починають з 1 краплі, поступово збільшуючи дозу до 40.

Лікування 1-13 краплями передбачає розведення в 100 мл води, від 13 до 26 крапель – 150 р, від 26 до 40 крапель – 200 г води. По закінченні курсу слід зменшувати дозування з 40 до 1 краплі.

Щоб приготувати настоянку для лікування з квітів, листя і насіння необхідно взяти всі складові в рівних частинах. Прийнята за основу така рецептура: взяти інгредієнти в пропорції 2:4, де 2 частини — це суха суміш, 4 — 90%-ний спирт, змішати і настоювати протягом 2 тижнів, після чого процідити. Приймають спиртові настоянки з водою.

Інструкція виготовлення водної настойки болиголова — найдоступніший спосіб приготування ліків. Для цього беруть 30 г сухої трави і заливають 500 мл окропу, настоюють у темному місці 10 днів, проціджують. Зберігають настойку в темному прохолодному приміщенні не більше 5 днів. Як приймати таку настоянку? У вигляді компресів або внутрішньо перед їжею, також її можна використовувати для промивання хворих очей і протирання уражених ділянок шкіри.

Лікування 1-13 краплями передбачає розведення в 100 мл води, від 13 до 26 крапель — 150 р, від 26 до 40 крапель — 200 г води. По закінченні курсу слід зменшувати дозування з 40 до 1 краплі.

Як приготувати настоянку болиголова? Здавна її рецепти славилися тим, що їх передавали з покоління в покоління в кожній родині травників. Сьогодні приготовані за такими рецептами настоянки можна придбати в гомеопатичних аптеках.

Рецепт №1

Протипоказання до застосування

Болиголов протипоказаний дітям до 12 років, жінкам, що годують і вагітним жінкам і якщо виявлена особиста непереносимість до речовин рослини. Також не слід приймати ліки гіпертонікам, людям, хворим на епілепсію та нирковою недостатністю. Лікування допомагає і від раку, але можливі побічні ефекти:

Також при контакті рослини з шкірою може з’явитися дерматит. Не можна приймати болиголов в необмежених кількостях. Потрібно завжди дотримуватися дозування і знати протипоказання, так як рослина отруйна і нехтування правилами може викликати сильне отруєння!